Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: J’aime beaucoup merci beaucoup pour votre commande
Color: Green
Price: 128kr
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Green |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 170 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2409226147617786 |
Author: a***2
Date:
Review: J’aime beaucoup merci beaucoup pour votre commande
Color: Green
Author: k***x
Date:
Review: Heel mooi
Color: Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.